Методична робота

Положення продипломні і курсові роботи

Положення про дипломні роботи на здобуття ступенів вищої освіти “Бакалавр” та “Магістр”

Положення про курсові роботи

Методичні рекомендації до кваліфікаційних робіт:

Методичні вказівки до виконання дипломної роботи ступеня вищої освіти “Бакалавр” за спеціальностями 205 “Лісове господарство” та 206 “Садово-паркове господарство”

Metodychni rekomendacii z vikonannya kvalifikatsiynih robit magistr SPG

Теми кваліфікаційних робіт:

Орієнтовна тематика кваліфікаційних робіт за освітньою програмою «Садово-паркове. Ландшафтний дизайн»

Інформація по кваліфікаційним роботам садово-паркове господарство магістр за 5 років

Методичні рекомендації до виконання курсових робіт:

Методичні вказівки  до виконання курсових робіт за спеціальностями 205 “Лісове господарство” та 206 “Садово-паркове господарство”

Методичні вказівки до виконання курсових робіт з дисципліни Біогеографія

Методичні вказівки до виконання курсових робіт з дисципліни Ботаніка та дисципліни Мікологія

Методичні вказівки для курсових робіт (бакалаврат)

Методичні рекомендації до виконання кваліфікаційної роботи (бакалаврат)

Metodichni rekomendatsii z situatsiinih zavdan

Методична робота кафедри ботаніки і садово-паркового господарства

  Навчально-методична робота на кафедрі ботаніки і садово-паркового господарства відбувається на засіданнях кафедри, науково-методичних семінарах для викладачів кафедри, методичних нарадах, при взаємовідвідуванні відкритих лекцій та практичних занять, розробки і вдосконалення навчально-методичних рекомендацій.

  Методичний рівень викладачів та викладання навчальних дисциплін кафедри підвищується завдяки підвищенню кваліфікації та участі викладачів у роботі науково-методичних семінарах та наукових конференціях.

  На кафедрі щорічно оновлюються навчально-методичні комплекси з дисциплін, навчальні програми, сілабуси, тестові завдання для оцінювання сформованості компетентностей  студентів.

Навчально-методичні та наукові семінари

для вчителів біології та природознавства шкіл міста Мелітополя, Мелітопольського району та Донецької області.

Методична майстерня педагога Нової української школи

 

26 вересня. Регіональний навчально-методичний семінар для вчителів біології та природознавства Мелітопольського району Запорізької області на тему: «Теоретичні та практичні аспекти навчання біології в закладах загальної середньої освіти» (в рамках концепції «Нова українська школа»).

 

31 жовтня. Дослідницький практикум з біології:  від теорії до практики (6 клас).

 

16 січня. В межах плану роботи Методичної майстерні педагога Нової української школи, кафедрою педагогіки і педагогічної майстерності (доцент Ізбаш С.С.) та кафедрою ботаніки і садово-паркового господарства (доцент Логвіна-Бик Т.А.) проведено тренінг з медіаграмотності для вчителів біології та природознавства Мелітопольського району. Тема тренінгу: «Формування медіакомпетентності у вчителів біології та природознавства засобами інтерактивних методів навчання».

23 січня  відбувся навчально-методичний семінар для вчителів біології та природознавства шкіл м. Мелітополя на тему: «Проблеми викладання природознавства» (в рамках концепції «Нова українська школа»).

27 березня. Дослідницький практикум  для вчителів біології та природознавства шкіл м. Мелітополя та Мелітопольського району на тему: «Демонстраційні досліди на уроках біології» (в рамках концепції «Нова українська школа»).

29 жовтня. Науково-методичний семінар для вчителів хімії та біології Донецької області на тему: «Підготовка учителів хімії та біології у світлі Нової української школи».

10 січня. Навчально-методичний семінар для вчителів хімії, біології та природознавства м. Мелітополя та Мелітопольського району на тему «Методичні проблеми викладання шкільного предмету «Природознавство».