Сьогодні розпочала роботу Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Водно-болотні угіддя: сучасний стан та перспективи розвитку» (WL- 2022)

01 лютого 2022 року розпочала роботу Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Водно-болотні угіддя: сучасний стан та перспективи розвитку» (WL- 2022).

У конференції взяли участь понад 50 науковців з усіх куточків України та за її межами. Зважаючи на карантинні обмеження, захід відбувся у дистанційному форматі за допомогою платформи «ZOOM».

Відкрив пленарне засідання ректор університету Анатолій Солоненко. Анатолій Миколайович наголосив на важливості й актуальності теми конференції і побажав усім плідної натхненної роботи.

З вітальним словом до присутніх звернувся начальник відділу координації еколого-освітньої та рекреаційної діяльності департаменту природно-заповідного фонду Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України кандидат біологічних наук Григорій Парчук.

Привітали учасників і завідувач кафедри екології, загальної біології та раціонального природокористування Володимир Воровка, професор директор Азово-Чорноморської орнітологічної станції Інституту зоології ім. І.І. Шмальгаузена НАН України та МДПУ імені Богдана Хмельницького Йосип Чернічко.

Упродовж пленарного засідання предметом обговорення учасників конференції стали цікаві й змістовні доповіді колег:

Віктор Демченко (Інститут морської біології НАН України, м. Одеса, Україна);

Юрій Андрющенко, Йосиф Черничко, Раїса Черничко (співробітники Азово-Чорноморської орнітологічної станції Інституту зоології ім. І.І. Шмальгаузена НАН України та Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького МОН України, м. Київ, м. Мелітополь, Україна.);

Володимир Воровка (МДПУ імені Богдана Хмельницького).

Далі робота проходила відповідно до регламенту конференції з представленням секційних доповідей та їх обговорення.

Загалом, вченими різних НПП, навчальних, наукових та навчально-наукових установ України та закордону представлено 33 наукові доповіді.

 

Previous Article
Next Article