Пам’яті декана факультету Віталія Олександровича Хромишева
![](https://hb.mdpu.org.ua/wp-content/uploads/2022/01/257838589_861896481173869_7466979081980604483_n-8.jpg)
Гірка новина літнім громом увірвалася в життя всіх тих, хто знав, працював, любив Віталія Олександровича. Він любив життя, і воно відповідало йому щирою взаємністю. Життєлюб за натурою, він вносив у життя колективу струмінь енергії, позитиву. Вимогливого і справедливого, знаючого свою справу Віталія Олександровича поважали і любили колеги.
Віталій Хромишев назавжди залишиться в пам’яті друзів, колег, студентів і випускників видатною постаттю, талановитим ученим, чуйним педагогом, керівником, здатним об’єднати колектив, спрямувати, націлити на єдиний вірний результат спільної справи.
Згадаймо сьогодні про Віталія Олександровича!
Світла пам’ять!