Вітання до Дня працівників освіти
Дорогі працівники освіти!
Студентська Рада хіміко-біологічного факультету, вітає Вас із професійним святом – Днем працівників освіти. У наш з Вами непростий час, на плечі працівників освіти лягає відповідальність за навчальний процес молодого покоління українців, а отже Ви фактично відповідаєте за те, яким буде майбутнє нашої держави.
У день Вашого професійного свята бажаємо Вам міцного здоров’я, мужності, стриманості та великого терпіння, адже виховання та навчання ніколи не було легкою справою.
Зі святом Вас і нехай все у Вас вийде!
![](https://hb.mdpu.org.ua/wp-content/uploads/2022/01/244472533_834880390542145_3692394093760785359_n.jpg)