Вітаємо з успішним захистом дисертації асистента кафедри анатомії і фізіології людини та тварин Дар’ю Горбань!
12 листопада 2021 р. в Сумському державному педагогічному університеті імені А. С. Макаренка відбувся захист дисертації асистента кафедри анатомії і фізіології людини та тварин ДАР’Ї ДМИТРІВНИ ГОРБАНЬ на здобуття наукового ступеня доктора філософії з галузі знань «Біологія» за спеціальністю «Біологія».
Тема дисертації: «Особливості циркуляції крові на прикладі мікроциркуляції у осіб юнацького віку з різною резистентністю та на тлі стресу».
Науковий керівник: Кучменко Олена Борисівна – доктор біологічних наук, професор кафедри біології Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.
Професорсько-викладацький і студентський колективи, докторанти, аспіранти щиро вітають Дар’ю Дмитрівну і її наукового керівника!
Бажаємо неймовірних сил, світлого розуму і блискучих ідей для подальшого саморозвитку і самореалізації, гарного настрою, великого щастя в житті та вірної удачі, ніколи не зупинятися на досягнутих успіхах і постійно боротися за свою мрію!
![](https://hb.mdpu.org.ua/wp-content/uploads/2021/11/BRS-23-Buket-roz-sprej-39-sht-MYKS-3.jpg)