Запрошуємо саме тебе!
ЗАПРОШУЄМО САМЕ ТЕБЕ!
День відкритих дверей в онлайн-форматі.
11 листопада о 15.00 запрошуємо усіх випускників закладів середньої освіти регіону, їх батьків та усіх охочих на пряму трансляцію відкритого заходу “UNIVERSITY OPEN DAY”.
ДІЗНАЙТЕСЯ ВСЕ ПРО УНІВЕРСИТЕТЕ НЕ ВИХОДЯЧИ З ДОМУ:
– Ви дізнаєтесь чому МДПУ імені Богдана Хмельницького – більше, ніж університет: коротка історія, цінності та символи університету, його активна студентська спільнота та щоденне яскраве життя.
– Чому можна навчитися в МДПУ імені Богдана Хмельницького – інформація про освітні програми та спеціальності.
– Ви познайомитеся з правилами прийому до Університету – які документи потрібно подавати під час вступу і які особливості вступної кампанії 2022 року.
– Додаткові бали при вступі?
Реальний шанс отримати бюджетне місце: підготовчі курси і олімпіада “Інтелектуал”.
![](https://hb.mdpu.org.ua/wp-content/uploads/2022/01/244472533_834880390542145_3692394093760785359_n-4.jpg)