Профорієнтаційна робота

Багаторічна співпраця кафедри анатомії і фізіології людини та тварин з навчальними закладами Запорізької області давно приносить свої результати. Випускники шкіл, які стають нашими студентами, отримують глибокі знання, оволодівають навичками своєї професії, мають можливість отримати роботу в нашій країні і за кордоном. Загалом, стають професіоналами з великої літери.

Нині викладачами кафедри ведеться копітка, а головне, ефективна робота зі збереження і примноження славних традицій минулого, розвитку вітчизняних освітніх та наукових шкіл, формування сучасної молоді не тільки як фахівців своєї справи, але, в першу чергу, як громадян- будівничих України.

Викладачі кафедри активно привертають учнів до поринання у навчальний процес студентів спеціальності біологія, ознайомлюють з навчальними аудиторіями та матеріально-технічною базою університету. Так, для учнів цікаві прогулянки анатомічним музеєм, де представлені опорно-рухова, дихальна, серцева, сечова, травна, статева та нервова системи людини та тварин. Найбільший інтерес та багато запитань у гостей визивають препарати зародків людини, представлених в музеї.

Також наші гості мають можливість проявити свої наукові ідеї під час відвідування лабораторії фізіологічних досліджень, де представлені прибори, які використовують під час практичних занять з фізіології людини. Учні мають можливість активно працювати та ознайомитися зі специфікою фізіологічних досліджень кафедри.

Живе спілкування, інформація з перших уст, лабораторії, навчальні аудиторії, в яких буде проходити студентське життя, позитивний настрій та яскраві враження – все це та набагато більшого! Майбутні абітурієнти мають можливість поспілкуватися з викладачами кафедри, дізнатися корисну для себе інформацію. І, все-таки, найголовніше це те, що учні вже сьогодні можуть відчути себе частиною студентської родини МДПУ імені Богдана Хмельницького.

 

Заходи з профорієнтації роботи кафедри

Дата проведення

Захід

Відповідальні
31.10.2018 Участь у Дні відкритих дверей. Проведення екскурсії на базі презентаційного майданчика кафедрі для учнів загальноосвітніх навчальних закладів Веселівського району Проф. Аносов І.П., ас. Горбань Д.Д.
07.11.2018 Участь у Дні відкритих дверей. Проведення екскурсії на базі презентаційного майданчика кафедрі для учнів загальноосвітніх навчальних закладів Приазовського району Проф. Аносов І.П., ас. Горбань Д.Д.
16.11.2018 Участь у Дні відкритих дверей. Проведення екскурсії на базі презентаційного майданчика кафедрі для учнів загальноосвітніх навчальних закладів Мелітопольського району Проф. Аносов І.П., ас. Горбань Д.Д.
20.11. 2018 Участь у Дні відкритих дверей. Проведення екскурсії на базі презентаційного майданчика кафедрі для учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста Мелітополя Проф. Аносов І.П., ас. Горбань Д.Д.
22.11. 2018 Участь у Дні відкритих дверей. Проведення екскурсії на базі презентаційного майданчика кафедрі для учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста Мелітополя Проф. Аносов І.П., ас. Горбань Д.Д.
22.11.2018 Проведення профорієнтаційної бесіди з метою популяризації спеціальності «Біологія» серед учнів-слухачів Малої академії наук міста Мелітополя Проф. Станішевська Т.І.
05.12.2018 Проведення уроку-екскурсії «Клітина. Ген. ДНК» для учнів Мелітопольських загальноосвітніх шкіл Ст. викл. Прокоф`єва О.А., ст. викл. Копилова Т.В.
12.12.2018 Проведення уроку-екскурсії «Клітина. Ген. ДНК» для учнів Мелітопольських загальноосвітніх шкіл Ст. викл. Прокоф`єва О.А.
19.12.2018 Проведення виїзної бесід для учнів загальноосвітніх навчальних закладів Васильвіського района Ас. Горбань Д.Д.
13.02.2019 Відеоподорож «ДНК – Ген – Геном» для учнів старших класів ЗОШ ст. викладач Прокоф’єва О.А.
17.02.2019 Проведення профорієнтаційної бесіди з метою популяризації спеціальності «Біологія» серед учнів-слухачів Малої академії наук Запорізької області Доц. Горна О.І.
7.04.2019 Участь у учнівській олімпіаді «Інтелектуал» ст. викладач Прокоф’єва О.А.
15.05.2019 Проведення уроку-екскурсії в анатомічному музеї кафедри для учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста Мелітополя та студентів КЗ «Мелітопольський медичний коледж» ЗОР проф. Станішевська Т.І.
22.05.2019 «Репродуктивне здоров’я учнівської молоді». Виїзне засідання студентського наукового гуртка кафедри «Імпульс» з метою проведення профілактичної роботи у Генічеське медичне училище ст. викладач Юсупова О.А.
24.10.2019 Участь у Дні відкритих дверей. Проведення екскурсії на базі презентаційного майданчика кафедрі для учнів загальноосвітніх навчальних закладів м. Мелітополя Проф. Станішевська Т.І., ас. Горбань Д.Д.
25.10.2019 Участь у Дні відкритих дверей. Проведення екскурсії на базі презентаційного майданчика кафедрі для учнів загальноосвітніх навчальних закладів м. Мелітополя Проф. Станішевська Т.І., доц. Горна О.І.
31.10.2019 Участь у Дні відкритих дверей. Проведення екскурсії на базі презентаційного майданчика кафедрі для учнів загальноосвітніх навчальних закладів Мелітопольського району Проф. Станішевська Т.І., ас. Горбань Д.Д.
12.11.2019 Участь у Дні відкритих дверей. Проведення екскурсії на базі презентаційного майданчика кафедрі для учнів загальноосвітніх навчальних закладів Приазовського р-н Проф. Станішевська Т.І., ас. Горбань Д.Д.
15.11.2019 Проведення профорієнтаційної бесіди з метою популяризації спеціальності «Біологія» серед учнів-слухачів Малої академії наук міста Мелітополя Проф. Станішевська Т.І.
19.11.2019 Проведення виїзної бесід для учнів загальноосвітніх навчальних закладів Васильвіського района Ас. Горбань Д.Д.
01.12.2019 Організація, проведення та участь у складі журі у Всеукраїнській олімпіаді університету для проф. орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти «Інтелектуал» Доц. Горна О.І., ст. викл. Прокоф’єва О.А.
07.04.2020 Утворено групу для учнів шкіл і студентів вишів, яким цікава тема коронавірусу «COVID-19: від учня до біолога». Група продовжує формування біологічного мислення на базі Фейсбук https://www.facebook.com/groups/263055881366211/ Викладачі кафедри
29.04.2020 Участь у Дні відкритих дверей хіміко-біологічного факультету на базі Zoom Викладачі кафедри
Протягом квітня-травня 2020 Запрошення на навчання до МДПУ імені Богдана Хмельницького та надання інформації щодо умов вступу до вишів у 2020 р. через листи електронною поштою, через вайбер, інстаграм, зв’язок телефоном Викладачі кафедри