Онлайн-зустріч з вчителями біології (м. Бердянськ)

На минулому тижні під гаслом: «Вчитися ніколи не пізно» науково-педагогічними працівниками кафедри ботаніки і садово-паркового господарства було проведено онлайн-зустріч на платформі ZOOM для учителів біології, які забезпечують викладання біологічної науки в загальноосвітніх навчальних закладах м. Бердянська.

Декан факультету Хромишев В.О. привітав учасників і висловив сподівання, що інформація, отримана під час роботи онлайн-зустрічі, буде корисною для педагогів і допоможе у їх професійній діяльності. Віталій Олександрович акцентував увагу вчителів і на тому, що на базі Мелітопольського державного педагогічного університету вони мають можливість пройти тренінги та курси підвищення кваліфікації.

Завідувач кафедри ботаніки і садово-паркового господарства С.М.Подорожний поділився досвідом щодо особливостей роботи зі слухачами МАН, розкрив основні аспекти, яким треба приділяти увагу при підготовці робіт МАН, зокрема обрання секції і теми, визначення об’єкту дослідження, підготовка і оформлення результатів дослідження. Цікавою для колег-біологів виявилось повідомлення старшого викладача кафедри О.Г. Брена щодо застосування сучасних методів вивчення ДНК та РНК, зокрема в умовах розповсюдження СOVID-19. У бердянських колег викликала інтерес розповідь доцента О.Є. Пюрко щодо специфічності введення елементів біотехнології в шкільний курс біології.

Підводячи підсумки онлайн-зустрічі викладачі хіміко-біологічного факультету запросили колег з Бердянську приймати участь в семінарах та тренінгах науковців МДПУ імені Богдана Хмельницького.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *