Гапоненко Тетяна Миколаївна

Гапоненко Тетяна Миколаївна

Посада: старший викладач кафедри органічної і біологічної хімії

В університеті працює з: 1990 року

Посилання на наукометричні бази:

Коротка автобіографія. Народилася 13 травня  1965 року у м. Мелітополь Запорізької області. У 1987 році закінчила  Мелітопольський державний педагогічний інститут  за фахом «Вчитель хімії та  біології».

В університеті працює з 1990 року на посадах спочатку  асистента, потім старшого викладача кафедри органічної і біологічної хімії.

У 1994–1997 рр. навчалася в стаціонарній аспірантурі Мелітопольського державного педагогічного інституту при кафедрі хімії та хімтехнології. Тема дисертації: «Пофарбування поліефіру твердими відходами гальванічних виробництв»; спеціальність 05.17.06 – Технологія та переробка пластмас, науковий керівник кандидат  технічних наук, професор Хорошилова Таміла Іванівна.

Наукові інтереси: Хімія високомолекулярних сполук, хімія біологічно-активних речовин.

Автор понад 50 наукових і методичних праць, серед яких – статті, патент, методичні рекомендації.

Викладає такі дисципліни: «Основи хімічної технології», «Органічна хімія», «Теорія хімічної будови органічних речовин», «Спектроскопічні методи в хімії природних сполук»,  «Хімія ізотопів». «Хімія вуглеводів». «Будова речовини». «Природні органічні матеріали». «Сучасні органічні матеріали», «Біохімія спорту».

Підвищення кваліфікації, стажування: у 2017 році підвищення кваліфікації в Запорізькому національному університеті на кафедрі фізіології, імунології і біохімії з курсом цивільного захисту та медицини; у 2018 році пройшла навчання за програмою для викладачів з охорони праці вищих навчальних закладів м. Харків «ЦС ТИСК ПЛЮС».

Головні досягнення та відзнаки:Грамота департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації (2018 р.); Подяка Виконавчого комітету Мелітопольської міської ради (2016 р.); Грамота Мелітопольської районної ради (2014 р.);Грамота МДПУ імені Богдана Хмельницького (2014 р.).